
Advieswijzer Dga-taks lenen bij vennootschap (Wet excessief lenen)
25 februari 2026Van Luxemborg en De Kok en Janssen sluiten zich aan bij Moore DRV

Van Luxemborg en De Kok en Janssen sluiten zich aan bij Moore DRV
Accountants- en advieskantoor Van Luxemborg en De Kok (Tilburg) en Accountantskantoor Janssen (Dongen) sluiten zich per direct aan bij Moore DRV.
Met deze stap willen de kantoren sterker inspelen op veranderingen in de markt en daarmee de continuïteit van de dienstverlening aan ondernemers in de regio waarborgen en uitbreiden.
“Door de samenwerking met Moore DRV krijgen we toegang tot moderne systemen en een verbreding van de dienstverlening met meer specialistische kennis. Tegelijkertijd blijft onze persoonlijke manier van werken én ons lokaal ondernemerschap behouden” licht Henry Corsten toe.
Persoonlijke betrokkenheid en regionale focus
De organisaties van Van Luxemborg en De Kok en Janssen zijn met in totaal 60 professionals en twee vestigingen lokaal gevestigd. De dagelijkse leiding van de vestigingen blijft in handen van Albert Verschure, Edwin Bink, Henry Corsten, John Verspeek en Siddha Olde Juninck.
Onder de vlag van Moore DRV wordt Van Luxemborg en De Kok onderdeel van de Moore-organisatie in Nederland bestaande uit Moore DRV, Moore MKW en Improven, een grote en sterke accountancy- en adviesorganisatie voor het mkb in Nederland.
Publicatiedatum: 09-03-2026




